Aktuality‎ > ‎

20. neděle v liturgickém mezidobí – 18.8.2013

přidáno: 18. 8. 2013 11:12, autor: Tomas Svoboda
Svátky v týdnu:
20.8. památka sv. Bernarda, opata a učitele církve
21.8. památka sv. Pia X., papeže
22.8. památka Panny Marie Královny
24.8. svátek sv. Bartoloměje, apoštola

Mše svaté:
v pátek v 18 00 hodin
v neděli v 10 00 hodin


Sbírka
11.8. bylo vybráno 1798,-korun, Pán Bůh zaplať všem dárcům

Volby do pastorační rady
Podle dokladů ve farním archivu byla pastorační rada zvolená v roce 2008 s pětiletým funkčním obdobím. Proto je třeba zvolit novou pastorační radu. Vzhledem k prázdninám a dovoleným bude volební komise připravovat volby a stanoví jejich termín v září. Prosím všechny farníky, aby uvažovali o tom, zda by byli ochotni se v pastorační radě angažovat. Má se scházet dvakrát ročně a pomáhat knězi v řešení pastoračních otázek farnosti.
Volit může každý farník starší 18 let, navrhnout může kohokoliv z farnosti staršího 18 let, nebo se sám přihlásit jako kandidát – obojí písemně. Volební komise do 14 dnů stanoví termín shromažďování návrhů na kandidáty, budou představeni v kostele farnímu společenství a během září proběhnou volby.


Dovolená
V době od 9. do 16. září má administrátor farnosti dovolenou.

Vyučování náboženství
Od září opět začne vyučování náboženství ve dvou skupinách: mladší děti ve škole, starší na faře. Prosím rodiče, aby písemné přihlášky odevzdali v kostele či na faře do 31.8. t.r., abychom se školou včas mohli začít jednat o vhodném termínu.
Comments